ÜYELER

Afşın Avcı

Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi

Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim sistemleri bölümünden mezun olan Afşın Avcı, üniversite öğrencileri ile profesyonellerin bir arada deneyimlerini paylaştığı ChatterboxTR isimli blog projesi ile 2009 Yılında En İyi İş Dünyası Bloguna, 2010 yılında da 3.lük ödülüne layık görüldü. Mezuniyet projesini Türkiye’deki Siyasi Partilerin Web Kullanımı üzerine yaptı.

2009 yılından 2014 yılına kadar Berlin merkezli oyun içi reklam şirketi olarak kurulan SponsorPay’in Türkiye direktörlüğünü yürüttü. Daha sonra Fyber adını alan şirket, 2014 yılının Ekim ayında RNTS Media tarafından 190M $’a satın alındı. Bu görevi sırasında Türkiye’nin ilk Sosyal Medya Ajanslarından olan DF İstanbul’un kurulmasında yer aldı. Ayrıca bir proje için 4 aylık süreyle Yemeksepeti’nde de görev aldı.

2014 yılının başından itibaren Paris merkezli reklam networku Kwanko’nun Türkiye direktörlüğü görevini üstlenen Avcı, şirketin Türkiye pazarına girme ve pazarda büyüme sürecini yönetti.

Afşın Avcı, 2015 yılının başından itibaren ise Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama konularında hizmet veren Akıl Fikir İşleri ve Dijital Reklam Planlama şirketi Bullseye Worldwide şirketlerinin yönetici ortağı olarak çalışmaya devam etmektedir.

Pin It on Pinterest